אודות - הדסה ביימל רוקחות וטבע

חברת "הדסה ביימל – רוקחות וטבע בע"מ", מגישה פתרונות העשרה חדשים וטעימים, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים, כגון בתי חולים ובתי אבות.

מי זו הדסה ביימל?
הדסה ביימל, רוקחת קהילתית במקצועה, הינה המייסדת והמקימה של חברת "הדס מוצרים טבעיים".

רקע
הדסה, בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים, רכשה ידע וניסיון ברפואה משלימה במסגרות לימוד בגרמניה ובצרפת ופתחה בית מרקחת בחיפה המתמחה בהומאופתיה וצמחי מרפא. הידע והניסיון הרב שרכשה עם השנים הוביל להקמת המפעל "הדס מוצרים טבעיים", אשר הוקם בשנת 1992. המפעל הפך להיות לאחת החברות המובילות בארץ בתחום הויטמינים, המינרלים ומוצרי הטבע. בעבר, בתור המנכ"ל והבעלים של "הדס", הגישה לציבור פתרונות טבעיים כגון "רגיעון של הדס" ו-"חיזוקית של הדס" המוכרים בכל בית בישראל.

כיום
כיום, במפעל השני שהקימה, ממשיכה הדסה לחדש לקהל הפרטי והמקצועי. חברת "הדסה ביימל – רוקחות וטבע בע"מ" מציעה אבקות העשרה הן לקהל הרחב והן למוסדות, כגון בתי חולים ובתי אבות

המוצרים
המוצרים מותאמים לצרכנים החל מגיל שנה ועד לאוכלוסיה בגיל הזהב. חומרי הגלם בהם משתמשים לייצור מוצרי ההעשרה נבחרו בקפידה, תוך שימת דגש על ערכיהם התזונתיים, התחשבות במגבלות בריאותיות ברכיבי מזון (כגון: אלקטרוליטים, גלוטן), איכותם, טעמם ונוחות שימוש ללקוחות. כל זאת ללא התפשרות בעלויות חומרי הגלם. המוצרים הינם קלים להכנה ומתאימים להכנת מנות מועשרות של שייקים, דייסות, פודינגים וכו'; אבקות להעשרת מזון במגוון טעמים ובמחירים נוחים.

שיווק ישיר
מערך שיווק הישיר מאפשר מענה מיידי ומקצועי על ידי דיאטניות קליניות לכל שאלה בנושא המוצרים, הן לקהל המקצועי והן ללקוחות הפרטיים. בנוסף על כך, הונפקה חוברת מתכונים המציעה מגוון אפשרויות ורעיונות לערבוב אבקות ההעשרה בתוך סוגי מזון שונים כך שכל משתמש יוכל לגוון את ההעשרה בתוך המזון המועדף עליו. אתר האינטרנט של החברה מציג גם סרטוני הדרכה של הדסה, הממחישים את מגוון צורות השימוש במוצרים.

האמונה שלנו
החברה הוקמה מתוך אמונה כי אנשים הזקוקים לתוספת תזונתית ראויים לקבלה בדרך הקלה, הטעימה והמגוונת ביותר. על פי אמונה זו פותחו המוצרים בנתינת דגש על בריאותם, הנאתם וטובתם של המשתמשים. הנהלת החברה מוכנה להשקיע בפיתוח מוצרים יחודיים עבור מצבי בריאות גם אם קהל היעד הספציפי למוצר מוגבל לאדם בודד. מגוון פתרונות ההעשרה מיוצרים, נארזים ומשווקים במפעל בניהולה של הדסה ביימל ומומלצים על ידי דיאטניות ורופאים ברחבי הארץ

הדסה ביימל רוקחות וטבע בע"מ

top_bar_phone_icon_white

טלפון

04-8583366

top_bar_phone_icon_white

04-8583366

top_bar_email_icon_white

דוא"ל

info@hadassa.co.il

top_bar_email_icon_white

info@hadassa.co.il

top_bar_location_icon_white

כתובת

רחוב מוצקין 17, ת.ד. 2020, טירת כרמל

top_bar_location_icon_white

רחוב מוצקין 17, ת.ד. 2020, טירת כרמל

top_bar_facebook_icon_white

"Pro Up - טעים לגדול איתו"

לפרטים נוספים חייגו  04-8583366

לפרטים נוספים חייגו:

או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

@ 2019 כל הזכויות שמורות להדסה ביימל רוקחות וטבע

Site built by Smart-web Smart-web.co.il
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן