העשרה בחלבון
לכל הגילאים
ולמגוון צרכים

איזה מוצר מתאים לך?

הידעתם?

החלבונים הם מרכיבים חיוניים במיוחד לגופנו, אשר נמצאים בכל תא בו ומהווים את החומר המבני של השרירים, הרקמות וכלל האיברים שלנו, כולל השיער, הציפורניים והעור. מחסור בחלבונים עלול להוביל לתופעות לא רצויות שעלולות לסכן אתכם, בהן היחלשות הגוף ונטייה לחולי ופציעות של הרקמות הרכות.

באילו מצבים יש צורך בתוספת חלבון?

מצב רפואי

מגוון מצבים רפואיים מחייבים צריכת חלבון מוגברת, בהם פצעי לחץ, ניתוח, טראומה, רמות אלבומין נמוכות בדם, תת-תזונה, חולי מתמשך ועוד. מצבים אלו יכולים להתקיים הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים וקשישים.

תזונה לקויה

מצב שעלול להיווצר על רקע של חוסר תאבון בעקבות מצב רגשי או מחלה, שינויים בחוש הטעם והריח, קושי בבליעה ולעיסה, הקאות ובחילות, בעיות במערכת העיכול, טיפולים כימותרפיים, דיאטות קיצוניות ועוד.

חשוב במיוחד לשים לב לכך שעם העלייה בגיל מתרחשים בגופנו שינויים פיזיולוגיים שעלולים להוביל לירידה משמעותית בצריכת המזון לתקופות מסוימות, בהם התפתחות של בעיות בליעה, שינויים במערכת הפה והשיניים, חשיפה גדולה יותר למחלות כרוניות ועוד. כדי למנוע התדרדרות במצב התזונתי, על מבוגרים וקשישים להקפיד על תזונה המכילה את כל רכיבי המזון, ולעיתים עליהם להסתייע בתכשירים המעניקים הרבה חלבון על מנת לעמוד בדרישות הגוף.

מהם התסמינים שחשוב לשים לב אליהם?

Group 51

חולשה ונטייה לתחושת חולי

Group 380

חוסר תאבון

Group 49

בצקות בעיקר באזור הגפיים התחתונות

Group 48

עייפות רבה וחוסר אנרגיה

Group 47

איבוד משקל מסיבה לא ידועה

איך אדע בוודאות אם אני זקוק לתוספת חלבון?

על מנת לבדוק האם קיים מחסור בחלבון, יש לבצע אבחון תזונתי מקיף הכולל בדיקות דם, תוך התייחסות למצב הרפואי והערכת צריכת המזון. בבדיקת דם שגרתית ניתן יהיה לבדוק האם אתם סובלים מחוסר באלבומין, המייצג במידה רבה את מצבכם התזונתי. רמות אלבומין נמוכות מהנורמה יכולות להעיד על מצב תזונתי ירוד ואף על תת-תזונה, מה שיחייב אתכם להעשיר את התפריט בחלבון איכותי, ואולי גם בקלוריות, בהתאם להמלצת דיאטן/ית קליניים, אלא אם כן אתם סובלים מבעיה רפואית שאינה מאפשרת זאת, כמו מחלת כליה למשל.

מה הפתרון למחסור בחלבון?

במידה ואתם לא מצליחים לקבל מספיק חלבונים מהתזונה הרגילה שלכם, ניתן ורצוי להיעזר באבקות החלבון של הדסה ביימל, אותן יש לערבב עם מרכיב מזון נוסף. מומלץ מאוד להתייץ עם דיאטן/ית קליניים לפני השימוש על מנת להתאים את סוג החלבון והכמות היומית המומלצת עבורך. 

אילו יתרונות יש לאבקות החלבון של הדסה?

במידה ואתם לא מצליחים לקבל מספיק חלבונים מהתזונה הרגילה שלכם, ניתן ורצוי להיעזר באבקות החלבון של הדסה ביימל, אותן יש לערבב עם מרכיב מזון נוסף, זאת רק לאחר שהתייעצתם בנושא עם דיאטן/ית קליניים.

שומרות על הטעם המקורי: את אבקות ההעשרה שלנו ניתן לשלב במתכונים שונים מבלי לשנות באופן משמעותי את טעם המנה.

לא מצריכות להגדיל את נפח הארוחה: אבקות החלבון שלנו מאפשרות צריכה גדולה של חלבון בנפח ארוחה קטן.

מתאימות גם לטבעוניים: אצלנו תוכלו למצוא פתרונות מיוחדים גם לטבעוניים הזקוקים לתוספת חלבון, דוגמת חלבון סויה של הדסה, פרווה שייק (העשרה מושלבת של קלוריות וחלבון) ועוד.

תוצרת כחול-לבן: מגוון אבקות החלבון שלנו מיוצרות, נארזות ומשווקות במפעל בניהולה של הדסה ביימל הממוקם בטירת הכרמל.

רמת כשרות גבוהה: חברת הדסה ביימל עומדת בכל התקנים והאישורים המחמירים ביותר, כולל כשרות רבנות ובד”צ בית יוסף.

חלבון עם קלוריות:
אבקות עתירות קלוריות וחלבון המתאימות במקרים בהם דרושה העשרה קלורית וחלבונית. האבקות מגיעות במגוון טעמים כולל טעם נייטרלי. ניתן לרכוש אבקות חלביות או אבקות פרווה בהתאם לצורך.

חלבון דל קלוריות:
אבקות להעשרת מזון קיים, המיועדות למקרים בהם יש צורך בתוספת חלבון בלבד. ניתן לרכוש חלבון ממקור חלבי, חלבון סויה או חלבון ביצה בהתאם למגבלות התזונתיות וההנחיות הרפואיות. ניתן לרכוש חלבון בטעם נייטרלי או במגוון טעמים בהתאם לסוג החלבון המבוקש.

חלבון לטבעונים:
חלבון נקי ללא תוספת קלוריות ממקור צמחי המתאים לתזונה טבעונית וצמחונית בטעם נייטרלי או בטעם וניל. ניתן לרכוש גם חלבון צמחי עם קלוריות בטעמים וניל, שוקו ונייטרלי.

חלבון ביצה:
חלבון נקי ללא תוספת קלוריות ממקור ביצה המיועד להעשרת מזונות ומשקאות בחלבון, הניתן לערבוב במגוון מאכלים. ניתן לרכוש גם חלבון ביצה עם תוספת קלוריות.

גלילה לראש העמוד